artykuł nr 1

Przetarg odwołany

Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego odwołuje ogłoszony na dzień 23 marca 2007 r. ustny nieograniczony przetarg na zbycie niezabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojs
artykuł nr 2

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia, w drodze publicznego przetargu nieograniczonego, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Narutowicza 62.

artykuł nr 3

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż działek budowlanych stanowiących własność Gminy Piotrków Trybunalski, położonych w Piotrkowie Trybunalskim na terenie osiedla budownictwa jednorodzinnego „Jeziorna II” przy ulicy: Zawiłej 29 b i Zawiłej 29 c.

artykuł nr 4

Ogłoszenie I ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Piotrków Trybunalski położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Belzackiej 191.

artykuł nr 5

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Piotrków Trybunalski, położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 15/17 – ul. Wiejskiej 2