artykuł nr 61

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 16 w budynku...

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 16 w budynku położonym przy ul. ks. P. Ściegiennego 13 w Piotrkowie Trybunalskim, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z ułamkową częścią gruntu.
artykuł nr 62

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 14 w budynku...

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 14 w budynku położonym przy ul. ks. P. Skargi 6 w Piotrkowie Trybunalskim, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z ułamkową częścią gruntu.
artykuł nr 63

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 52 w budynku...

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 52 w budynku położonym przy ul. Działkowej 8 w Piotrkowie Trybunalskim, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z ułamkową częścią gruntu.
artykuł nr 64

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku...

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku położonym przy ul. Działkowej 12 w Piotrkowie Trybunalskim, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z ułamkową częścią gruntu.
artykuł nr 65

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 11 w budynku...

Wykaz lokalu mieszkalnego nr 11 w budynku położonym przy ul. Kwiatowej 25 w Piotrkowie Trybunalskim, stanowiącym współwłasność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, przeznaczonego do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z ułamkową częścią gruntu.
Dostępne kategorie:
I półrocze
II półrocze