artykuł nr 1

Dyżury Radnych w kadencji 2018-2023

Dyżury Radnych

DYŻURY KIEROWNICTWA RADY MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO W KADENCJI 2018-2023

MARIAN BŁASZCZYŃSKI

Przewodniczący Rady Miasta


po wcześniejszym uzgodnieniu terminu
  z sekretariatem Biura Rady Miasta -
tel. 44 732 77 30

m.blaszczynski@rada.piotrkow.pl

 

WIESŁAWA OLEJNIK

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta

 

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta
- tel. 44 732 77 30
wtorek w godz. 15.30-17.00
w Biurze Rady Miasta

w.olejnik@rada.piotrkow.pl

 

LUDOMIR PENCINA

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

 

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu
  z sekretariatem Biura Rady Miasta -
tel. 44 732 77 30

l.pencina@rada.piotrkow.pl

 

MARIUSZ STASZEK 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta 

 

tel. 502 472 533

m.staszek@rada.piotrkow.pl


DYŻURY RADNYCH RADY MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO W KADENCJI 2018-2023

RADNI KLUBU RADNYCH "RAZEM DLA PIOTRKOWA":

 Marian Błaszczyński

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

m.blaszczynski@rada.piotrkow.pl

 Rafał Czajka

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

r.czajka@rada.piotrkow.pl

Piotr Masiarek

 

 

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Biurem Rady Miasta
- tel. 44 732 77 30

p.masiarek@rada.piotrkow.pl

 

 

Urszula Czubała

 

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

u.czubala@rada.piotrkow.pl

 

Lech Kaźmierczak

 

tel. 504 195 060

l.kazmierczak@rada.piotrkow.pl

 

Bogumił Pęcina

 

tel. 697 711 203

b.pecina@rada.piotrkow.pl

 

Monika Tera

 

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

m.tera@rada.piotrkow.pl

 

 Jadwiga Wójcik

 

tel. 793 434 045

j.wojcik@rada.piotrkow.pl


RADNI KLUBU RADNYCH "RADNI DLA PIOTRKOWA":

 Dariusz Cecotka

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

d.cecotka@rada.piotrkow.pl

 Krystyna Czechowska

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

k.czechowska@rada.piotrkow.pl

 Jan Dziemdziora

tel. 668 422 527

j.dziemdziora@rada.piotrkow.pl

 Ludomir Pencina

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

l.pencina@rada.piotrkow.pl

 Sylwia Więcławska

 
w ostatni poniedziałek miesiąca - 
w godzinach 16.00 - 17.00
w budynku Urzędu Miasta, Pasaż K. Rudowskiego 10, sala konferencyjna nr 1 (parter),

RADNI KLUBU RADNYCH "PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI":

Piotr Gajda

  w każdy poniedziałek w budynku Urzędu Miasta, ul. Szkolna 28,wejście A, (na parterze), w godz. 16:15-17:00

p.gajda@rada.piotrkow.pl

Łukasz Janik

w każdy poniedziałek w budynku Urzędu Miasta, ul. Szkolna 28, wejście A, (na parterze) w godz. 16:15 -17:00

tel: 604 943 257
radnyjanik@wp.pl

l.janik@rada.piotrkow.pl

Andrzej Piekarski

 w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca
w budynku Urzędu Miasta,
ul. Pasaż K. Rudowskiego 10, sala nr 1 (parter)
w godz. 15:45 - 16:45

tel. 792 071 983

a.piekarski@rada.piotrkow.pl

Sergiusz Stachaczyk

w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca
w budynku Urzędu Miasta,
ul. Pasaż K. Rudowskiego 10, sala nr 1 (parter)
w godz. 15:45 - 16:45
tel. 607 130 878

s.stachaczyk@rada.piotrkow.pl

 

 

 

 

 


 Konrad Czyżyński

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

k.czyzynski@rada.piotrkow.pl

 Sławomir Dajcz

tel. 603 398 814

s.dajcz@rada.piotrkow.pl

 Halina Madej

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

h.madej@rada.piotrkow.pl

 Wiesława Olejnik

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

wtorek 15.30-16.30 w Biurze Rady Miasta

w.olejnik@rada.piotrkow.pl

 

Mariusz Staszek

 

tel. 502 472 533

m.staszek@rada.piotrkow.pl

 Marlena Wężyk-Głowacka

poprzez sekretariat Biura Rady Miasta - tel. 44 732 77 30

m.wezyk-glowacka@rada.piotrkow.pl