główna zawartość
artykuł nr 1

Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Gminy Piotrków Trybunalski, położonych w Piotrkowie Trybunalskim na terenie osiedla budownictwa jednorodzinnego 'Jeziorna II' przy ulicy Kajakowej 8-16.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 169 KB
artykuł nr 2

Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie zabudowanej nieruchomości, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Toruńskiej 5 oznaczonej numerem działki 128/4

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 90 KB
artykuł nr 3

Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Życzliwej 13 a, oznaczonej numerem działki 43

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 112 KB
artykuł nr 4

Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Wolborskiej 117 Niedźwiedziej 17, oznaczonej jako działka nr 353/4.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 80 KB
artykuł nr 5

Ogłoszenie o I ustnym przetargu ograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Zawiłej.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 147 KB
artykuł nr 6

Ogłoszenie o I ustnym przetargu ograniczonym na zbycie udziału stanowiącego własność miasta Piotrkowa Trybunalskiego w wysokości 120/640 części we współwłasności nieruchomości zabudowanej, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy Rynku Trybunalskim 8-ul. Grodzkiej 2.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 190 KB
artykuł nr 7

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Skarbu Państwa, położonej w Piotrkowie Tryb. przy ul. Rzemieślniczej.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 221 KB
artykuł nr 8

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiącej własność miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Położonej w Piotrkowie Tryb. przy ul. Wojska Polskiego 29 a.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 244 KB
artykuł nr 9

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiących własność miasta Piotrkowa Trybunalskiego, położonych w Piotrkowie Tryb. przy ul. Żółtej 21, ul. Żółtej 23, ul. Żółtej 22 i ul. Żółtej 24.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 186 KB
artykuł nr 10

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Piotrków Trybunalski położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Stalowej 4.

Załączniki:
Ogłoszenie o przetargu 159 KB