główna zawartość
artykuł nr 1

Komisja Polityki Gospodarczej i Spraw Mieszkaniowych


Komisja Polityki Gospodarczej i Spraw Mieszkaniowych


  1. Czechowska Krystyna
  2. Dziemdziora Jan  
  3. Gajda Piotr
  4. Kaźmierczak Lech
  5. Olejnik Wiesława
  6. Piekarski Andrzej
  7. Stachaczyk Sergiusz
  8. Staszek Mariusz
  9. Więcławska Sylwia - Wiceprzewodnicząca
  10. Wójcik Jadwig Przewodnicząca

 

artykuł nr 2

Komisja Administracji, Bezpieczeństwa Publicznego i Inwentaryzacji Mienia Komunalnego


Komisja Administracji, Bezpieczeństwa Publicznego i  Inwentaryzacji Mienia Komunalnego


  1. Cecotka Dariusz
  2. Czajka Rafał
  3. Czyżyński Konrad
  4. Dziemdziora Jan
  5. Pencina Ludomir
  6. Pęcina Bogumił - Wiceprzewodniczący
  7. Piekarski Andrzej
  8. Stachaczyk Sergiusz  
  9. Tera Monika - Przewodnicząca

 

artykuł nr 3

Komisja ds. Rodziny, Zdrowia, Spraw Społecznych i Osób Niepełnosprawnych


Komisja ds. Rodziny, Zdrowia, Spraw Społecznych i Osób Niepełnosprawnych


  1. Błaszczyński Marian
  2. Czechowska Krystyna
  3. Czubała Urszula - Wiceprzewodnicząca
  4. Dajcz Sławomir
  5. Masiarek Piotr - Przewodniczący
  6. Olejnik Wiesława
  7. Pencina Ludomir
  8. Wężyk-Głowacka Marlena
  9. Więcławska Sylwia

 

artykuł nr 4

Komisja Kultury i Kultury Fizycznej


Komisja Kultury i Kultury Fizycznej


  1. Błaszczyński Marian
  2. Cecotka Dariusz - Wiceprzewodniczący
  3. Kaźmierczak Lech - Przewodniczący
  4. Madej Halina
  5. Masiarek Piotr
  6. Pencina Ludomir
  7. Pęcina Bogumił
  8. Staszek Mariusz  
  9. Wężyk-Głowacka Marlena

 

artykuł nr 5

Komisja Oświaty i Nauki


Komisja Oświaty i Nauki


  1. Błaszczyński Marian
  2. Czajka Rafał - Przewodniczący     
  3. Czyżyński Konrad - Wiceprzewodniczący
  4. Janik Łukasz
  5. Masiarek Piotr
  6. Olejnik Wiesława
  7. Pęcina Bogumił
  8. Więcławska Sylwia 

 

artykuł nr 6

Komisja Budżetu, Finansów i Planowania


Komisja Budżetu, Finansów i Planowania


  1. Czajka Rafał
  2. Czechowska Krystyna - Przewodnicząca
  3. Czubała Urszula
  4. Dajcz Sławomir
  5. Gajda Piotr
  6. Janik Łukasz
  7. Madej Halina
  8. Stachaczyk Sergiusz
  9. Staszek Mariusz - Wiceprzewodniczący                 
  10. Tera Monika

 

artykuł nr 7

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji


  1. Dajcz Sławomir
  2. Dziemdziora Jan PRZEWODNICZĄCY
  3. Gajda Piotr
  4. Piekarski Andrzej
  5. Wężyk-Głowacka Marlena
  6. Wójcik Jadwiga WICEPRZEWODNICZĄCA

 

artykuł nr 8

Komisja Rewizyjna


Komisja Rewizyjna


  1. Cecotka Dariusz
  2. Czubała Urszula - Przewodnicząca
  3. Czyżyński Konrad  
  4. Janik Łukasz
  5. Kaźmierczak Lech
  6. Madej Halina - Wiceprzewodnicząca
  7. Tera Monika
  8. Wójcik Jadwiga