główna zawartość
artykuł nr 1

Wykaz numerów telefonów

 INFOLINIA BIURA OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW
0 800 241 251

 

Pasaż Karola Rudowskiego 10, 97-300 Piotrków Trybunalski

e-urzad@piotrkow.pl

Administrator strony: webmaster@piotrkow.pl

 

PUNKT INFORMACYJNY

Pasaż Karola Rudowskiego 10
44/732 77 01

ul. Szkolna 28
44/732 18 00

 

Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

Krzysztof Chojniak

k.chojniak@piotrkow.pl

44/732 77 33 34
fax 44/732 77 35

Zastępcy Prezydenta Miasta

Andrzej Kacperek - Pierwszy Z-ca

a.kacperek@piotrkow.pl

44/732 77 37

Adam Karzewnik - Drugi Z-ca

a.karzewnik@piotrkow.pl

44/732 76 94

Sekretarz Miasta

Bogdan Munik

b.munik@piotrkow.pl

44/732 77 26

Skarbnik Miasta

Wiesława Łuczak

w.luczak@piotrkow.pl

44/732 77 56

Przewodniczący Rady Miasta

Marian Błaszczyński

rada@piotrkow.pl

44/732 77 31
fax. 44/732 18 85

PION PREZYDENTA MIASTA

Asystent Prezydenta Miasta

Anita Wojtala-Rudnicka

a.rudnicka@piotrkow.pl 

44/732 18 98

Asystent Prezydenta Miasta ds. Społecznych

Grzegorz Adamczyk

g.adamczyk@piotrkow.pl 

44/732 18 25

Biuro Prasowe

Kierownik - Jarosław Bąkowicz

rzecznik@piotrkow.pl

44/732 77 17

Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik 
- Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska

m.lachowicz@piotrkow.pl

44/732 77 09

Zastępca Kierownika - Ewa Andryańczyk

e.andryanczyk@piotrkow.pl

44/732 77 08

Biuro Prawne

Koordynator - Anna Karlińska

a.karlinska@piotrkow.pl

44/732 77 79

Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Zbigniew Czapnik

z.czapnik@piotrkow.pl

44/732 77 65

Miejski Rzecznik Konsumentów

Bartłomiej Krasiński

b.krasinski@piotrkow.pl

44/732 77 75

Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Realizacji Projektu MAO

Adam Karzewnik

a.karzewnik@piotrkow.pl

44/732-76-94

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony

Kierownik - Marek Domański

m.domanski@piotrkow.pl

44/732 36 60

Biuro Audytu Wewnętrznego i Kontroli

Audytor wewnętrzny
- Izabela Wroniszewska

i.wroniszewska@piotrkow.pl

44/732 77 90

PION SKARBNIKA MIASTA

Zastępca Skarbnika Miasta

Halina Dziurzyńska

h.dziurzynska@piotrkow.pl

44/732-77-61

Referat Podatków i Opłat Lokalnych

Kierownik – Zenona Jureńczyk

z.jurenczyk@piotrkow.pl

44/732 77 69

Referat Księgowości

Kierownik – Dorota Koziorowska

d.koziorowska@piotrkow.pl

44/732 77 57

Referat Dochodów

Kierownik – Magdalena Ostrowska

m.ostrowska@piotrkow.pl

44/732 77 68

Referat Budżetu i Analiz Finansowych

Kierownik - Beata Rakoczy

b.rakoczy@piotrkow.pl

44/732 77 54

PION SEKRETARZA MIASTA

Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Kierownik - Andrzej Kędzierski

a.kedzierski@piotrkow.pl

44/732 18 86

Referat Administracji i Majątku

Kierownik - Mariusz Magiera

m.magiera@piotrkow.pl

 44/732 77 70

Referat Ewidencji Ludności

Kierownik - Paweł Bałecki

p.balecki@piotrkow.pl

44/732 77 47

Biuro Obsługi Mieszkańców i Nadzoru Organizacyjnego

bom@piotrkow.pl

Dyrektor - Renata Karbowniczek

r.karbowniczek@piotrkow.pl

44/732 77 44

Referat Informatyki

Kierownik - Jacek Lara

j.lara@piotrkow.pl

webmaster@piotrkow.pl

44/732 77 23

Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Jakością i Bezpieczeństwem Informacji

Kierownik - Karol Strojecki

k.strojecki@piotrkow.pl

44/732 77 41

Biuro Rady Miasta

Kierownik - Beata Szulc

b.szulc@piotrkow.pl

44/732 77 19

Referat Komunikacji

Kierownik - Joanna Westrych

j.westrych@piotrkow.pl

44/732 18 20

Biuro Partnerstwa i Funduszy

Kierownik - Jolanta Kopeć

j.kopec@piotrkow.pl

44/732 18 15

Centrum Informacji Turystycznej

Kierownik - Błażej Cecota

cit@piotrkow.pl

44/732 60 49

Biuro Planowania i Rozwoju Miasta

Kierownik – Katarzyna Szokalska

k.szokalska@piotrkow.pl

44/732 18 41

PION I ZASTĘPCY PREZYDENTA

Referat Zamówień Publicznych

Kierownik – Ewa Tymińska

zamowienia@piotrkow.pl

e.tyminska@piotrkow.pl

44/732 77 96
fax 44/732 77 98

Referat Edukacji

Kierownik - Radosław Kaczmarek

r.kaczmarek@piotrkow.pl

44/732 18 81

Referat Kultury, Sportu i Promocji Miasta

Kierownik - Ilona Patyk

i.patyk@piotrkow.pl

44/732 77 92

Referat Spraw Obywatelskich

Kierownik- Grażyna Gąsiorowska

g.gasiorowska@piotrkow.pl

44/732 77 66

Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zdrowia i Pomocy Społecznej

Pełnomocnik - Grzegorz Janowski

g.janowski@piotrkow.pl

44/732 77 83

Referat Gospodarki Nieruchomościami

Kierownik - Agnieszka Kosela

a.kosela@piotrkow.pl

44/732 18 02

PION II ZASTĘPCY PREZYDENTA

Biuro Inwestycji i Remontów

Dyrektor – Małgorzata Majczyna

m.majczyna@piotrkow.pl

44/732 18 42

Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Kierownik -Dariusz Cłapa

d.clapa@piotrkow.pl

44/732 18 24

Referat Gospodarowania Odpadami Komunalnymi

Kierownik - Dorota Kosterskad.kosterska@piotrkow.pl44/732 18 99

Referat Geodezji, Kartografii i Katastru

Kierownik - Krzysztof Studziżur

k.studzizur@piotrkow.pl

44/732 18 05

Referat Architektury i Budownictwa

Kierownik - Janusz Korczak-Ziołkowski

j.korczak@piotrkow.pl

44/732 18 66